Masz dość przepełnionych szlaków górskich? Miejskiego zgiełku i miliona ludzi na ulicy? Niekończących się kolejek i oczekiwania na wolny stolik w restauracji? Chcesz spędzić czas w ciszy i spokoju? Marzy Ci się odpoczynek od codziennej gonitwy, wśród malowniczych widoków i urokliwych zakątków przyrody? A może chcesz cofnąć się w czasie? Skosztować staropolskich przysmaków, poznać drewnianą architekturę miasta, pełnego zabytków i urzekających budynków?

Zapraszamy do spędzenia urlopu w komfortowych apartamentach w jednym z najstarszych uzdrowisk w Polsce – Iwoniczu Zdrój. Nasz obiekt to idealna baza wypadowa na piesze wędrówki. Położony w malowniczym zakątku miasteczka co ułatwia dotarcie na popularne szalki oraz do pozostałych atrakcji miasta. Nasi goście mogą korzystać z miejsc postojowych na parkingu, gdzie można bezpiecznie zostawić samochód.

Apartamenty na Szlaku Iwonicz-Zdrój
Apartamenty na Szlaku Iwonicz-Zdrój
Apartamenty na Szlaku Iwonicz-Zdrój

W zależności od potrzeb, możesz wybrać apartament na romantyczny wypad we dwoje, zaplanować urlop rodzinny lub imprezowy wyjazd dla większej paczki znajomych. Jako nasz gość otrzymasz zniżkę w Restauracji Alchemia dobrego smaku, znajdującej się w bliskim sąsiedztwie naszych Apartamentów, gdzie w klimatycznym wnętrzu skosztować można regionalnych piw oraz pizzy z pieca.

Do dyspozycji gości jest rezydent, który oprócz przyjęcia i pożegnania służy potrzebnymi informacjami oraz pomocą. Nie bój się dzwonić o niestandardowej godzinie, jeśli zdarzy się nieprzewidziana sytuacja.

Każdy z apartamentów posiada sieć Wifi, co umożliwia wygodną prace zdalną.

Apartamenty na Szlaku Iwonicz-Zdrój
Apartamenty na Szlaku Iwonicz-Zdrój

Zapraszamy wszystkich miłośników Beskidu Niskiego, górskich wędrówek oraz pasjonatów przyrody. Rodzinny urlop czy romantyczny weekend, w naszych komfortowo wyposażonych i nowoczesnych apartamentach każdy pobyt jest wyjątkowy.

#zakochajsiewbeskidach

Zaplanuj swój wymarzony wypoczynek .

Apartamenty na Szlaku

Iwonicz-Zdrój

Masz pytania? Jesteś zainteresowany wynajmem apartamenty w naszym domu?
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.